Jefke Kumpen

73 Ans

Date de naissance Koersel

Date de décès 27/06/2014 Hasselt

Jefke Kumpen
Koersel

    Avis de décès

    (1)
    • Jefke Kumpen
      Source
      • Het Belang van Limburg

    Condoléances

    1. Koersel a placé une fleur
    2. Chris a placé une fleur
    3. Lucia Vigna a placé une fleur

      Dag Jefke, ik herinner me jou als een immer goed gezinde, vrolijke man. Ook in het Corsala heb je je altijd ingezet om anderen te helpen. Innige deelneming aan de hele familie.

    4. Irène a placé une fleur

      Innige deelneming . Heb Jefke gekend van toen ik in Corsala werkte, wat hij daar allemaal deed voor de bewoners kan niemand evenaren .

    5. LIBERLOO LOUIS

      Onze deelneming aan de familie en sterkte bij het overlijden van Jefke. Wij hebben hem jarenlang in de jaren tachtig gekend als groentenman. Hij kwam tweemaal per week bij ons aan huis met de legumenkar. Vanwege de familie Liberloo Janssen Louis Catho en zonen Gaston en Leon en dochter Nicole.

    6. Maria & Annemie

      Jefke we zijn nog altijd niet vergeten hoe je ons mama vroeger hielp in het rusthuis met kleine, onbenullige zaken die voor haar echt wel een wereld van verschil maakte. Bedankt hiervoor en rust zacht. Innige deelneming ad hele familie.

    7. Bert en Eveline

      Innige deelneming.

    8. fam.jean en maria thoelen jakers a placé une fleur

      onze gedachten zyn by jullie