Jean Dirkx

89 Ans

Date de naissance Maaseik

Date de décès 02/11/2015 Maaseik

Jean Dirkx
Maaseik

    Avis de décès

    (3)
    • Dankbare herinnering aan

      <div class="page" title="Page 1"> <div class="layoutArea"> <div class="column">

      De Heer

      Jean DIRKX

      Zoon van wijlen
      Jean DIRKX en Anna VANTHOOR

      Broer van wijlen
      Antoinette, Louis, Jaak en Jef DIRKX

      Geboren te Maaseik op 27 maart 1926 Overleden te Maaseik op 2 november 2015.

      </div> <div class="column">

      Nonk Jean is van ons heengegaan, zachtjes ingeslapen na een schoon leven, gedragen in eenvoud en dankbaarheid.

      Hij was een man uit e´e´n stuk, die zich inzette voor de ge- meenschap waarvan hij deel uitmaakte. Hij hield van zijn dorp en liet dat op talrijke manieren blijken.

      Hij was gedreven in al hetgeen hij deed: zijn hobby’s, zijn overtuigingen, zijn aandacht voor zijn medemensen, zijn zieke familieleden.

      Hij was een innemend, dankbaar persoon, die hield van het leven en dat ook uitstraalde.
      Elke dag was een geschenk.

      Wij zijn hem dankbaar om hetgeen hij voor ons gedaan en betekend heeft.

      Moge hij rusten in vrede.

      Dank aan allen die hem met tederheid en liefde omringd hebben.

      </div> </div> </div>

       

    Condoléances

    1. Valerie

      Hey burgemeester,, je hebt hard genoeg gevochten voor een zalige rust! Mogen niet vergeten dat ik veel van u heb geleerd in het rusthuis! Enige deelneming aan u familie!! Groet Valerie

    2. Hilda

      Ik mis nu al uw manier van praten ,je was altijd dankbaar voor en na de verzorging ondanks als je soms pijn had,je hebt een heel sterk hart je bleef vechten tot de laaste seconden.Ik geloof en hoop dat je direct naar de hemel bent gegaan,doe de groetjes aan iedereen en waak over ons.

    3. Hilda

      Ik mis nu al uw manier van praten ,je was altijd dankbaar voor en na de verzorging ondanks als je soms pijn had,je hebt een heel sterk hart je bleef vechten tot de laaste seconden.Ik geloof en hoop dat je direct naar de hemel bent gegaan,doe de groetjes aan iedereen en waak over ons.

    4. P e t e r A b b a t e a placé une fleur

      oprechte deelneming

    5. Goossens Pascal, Stationsstr 47 Maaseik a placé une fleur

      Met oprechte deelneming

    6. marleen a placé une fleur

      Zijn dankbaarheid tegenover de mensen van het WZC de Maaspoorte zal ik me altijd blijven herinneren. Hij genoot net zoveel van onze aanwezigheid als wij van de zijne. Moge hij rust vinden.

    7. Dominiek

      Te vroeg van ons heengegaan in melancholische
      Allerheiligen-sfeer, weggeslipt in the curtains
      of time, zal ik mij nonk Jean blijven herinneren
      als een respecterend en gerespecteerd mens, met
      een opvallend rijke bloei op latere leeftijd. Dat
      hij de eeuwige rust gevonden moge hebben,

    8. op t Roodt Alois a placé une fleur

      Sterkte aan de familie ;;Ben blij Jan te hebben leren kennen ;gedreven mannetje ,het ga je goed

    9. Luk

      In elke familie heb je wel iemand die opvalt door zijn of haar manier van leven. Iemand waarvan het karakter zo sterk is dat hij of zij schijnbaar zonder moeite het leven beleeft binnen de lijntjes die ze zelf uitzetten. Dat dit niet altijd de lijntjes zijn waarin anderen hun leven beleven wordt al vroeg opgemerkt. En ja, dat kan botsen. Zalig om op die manier te mogen leren hoe het wel of niet allemaal beter kan. In de familie van nonk Jean is dat niet anders. Sterker nog, het bruist er van zoveel verschillende sterke karakters. Nonk Jean was daar één van. Misschien wel de kleinste, maar zeer zeker niet de minste. En op zijn eigen wijze heeft hij ons vaak allemaal een beetje wakker geschud als we dreigden in te slapen in de grote naamloze massa... Zoveel om dankbaar voor te zijn... Bedankt daarvoor, nonk Jean!

    10. Albert, Ann, Nele en Stijn Husniaux

      Wij zijn nonk Jean dankbaar voor wie hij voor ons was voor hetgeen hij voor ons gedaan heeft. Wij wensen de rest van de familie en de vrienden en kennissen veel sterkte. Hij ruste in vrede.