Rouwberichten
(1)- Bron
-
Familie login
Hier kan enkel ingelogd worden door de beheerder, dit is een naaste van de overledene. Wil u zelf (mede-)beheerder worden van deze pagina, contacteer ons via info@inmemoriam.be. Voor meer info verwijzen we u graag naar onze FAQ.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Rouwregister
Beste,
met verrassing heb ik zaterdag 27/ aug. het overlijden vernomen van Norbert,mijn klasmaat in de lagere school.Met Norbert en nog enkelen was het wisselend wie de eerste van de klas zou worden bij de maandpunten.Jullie zijn samen gekomen naar de bijeenkomst van de 30- jarigen en ook later , die ik met enkelen organiseerde.Norbert is mij altijd bijgebleven
en wij waren ook trots dat jullie er waren op de bijeenkomst.Zijn ouders en grootmoeder waren ook goede vrienden van mijn ouders.Ik zou het zeer waarderen indien je me nog een
overlijdenskaartje kan sturen op adres Eric Delrue,De Westakker 162, 8560 Gullegem.Ondertussen veel steun voor jou en familie.
Ik ben nog betontekenaar geweest inhet toenmalig studiebureau R.Meyns sedert eind 1966. Heb Norbert op het bureau weten binnen komen na zijn studies als ingenieur.De ideale persoon in netheid van berekeningen en een joviaal persoon om mee te werken.
Na mijn afscheid in 1979 aan het bureau heb ik nog meermaals samengewerkt met Norbert als ingenieur en ik als controleur van werken aan de Stad Gent en bleef Norbert steeds de minzame en de persoon die met iedereen op de werf een babbel kon slaan van welke rangorde de persoon ook was.
Norbert we hebben elkaar vorig jaar nog ontmoet,ik vond het zeer erg dat u dat moest overkomen en heb nadien dikwijls aan u terug gedacht. Ik heb u vandaag de laatste groet gebracht en dat u moge rustte in vrede.
Uw spontane glimlach gaat nooit meer uit mijn gedachten.
Veel sterkte aan echtgenote en familie
Ik heb Norbert laatst gezien op 8 maart bij voor de voorbereiding van de Rotary Spring Conventie van zijn Rotary Club Gent-Noord. Zo vereerd om Norbert gekend te hebben.
Als Rotariër. Steeds met dat warm hart zich inzetten voor de medemens, van "zijn" VoG - VoedselOndersteuning Gent, dat hij zoveel jaren heeft getrokken, over talrijke Clubprojecten, tot en met zijn steun aan de organisatie van de Spring Conventie 2016.
Belangeloze inzet - geen vragen stellen, doen, in stilte. Dat was zijn stijl.
Maar bovenal waardeerde ik Norbert als mens, steeds met een minzame glimlach en een warme handdruk. Wetende dat hij heel bewust genoot van elke dag die hem gegund was.
Ik ben zo spijtig hem geen laatste groet te kunnen brengen wegens gehospitaliseerd. Maar denk aan hem. Dus maar via deze wat onpersoonlijke weg, onze oprechte deelneming.
Sterkte aan zijn echtgenote, kinderen en familie.
Peter Vanhove (RC Gent-Prinsenhof)
Ann Cherlet