- van Loon Melissa
- Melissa van Loon
- Melissa van Loon
- van Loon Melissa
Avis de décès
(1)- Source
-
Login réservé à la famille
Vous ne pouvez vous connecter ici que via l'administrateur, il s'agit d'un proche du défunt.
Si vous souhaitez devenir un (co) administrateur, contactez-nous via inmemoriam@lavenir.net. Visitez notre FAQ pour plus d'informations.
Si vous avez déjà un identifiant, cliquez ici pour vous connecter
Si vous souhaitez devenir un (co) administrateur, contactez-nous via inmemoriam@lavenir.net. Visitez notre FAQ pour plus d'informations.
Si vous avez déjà un identifiant, cliquez ici pour vous connecter
Condoléances
Al 10 jaar ik mis je kon ik je nog maar 1 x horen samen lachen praten xje kleinkind melissa
Je wordt nog steeds gemist nog steeds moeilijk met je heengaan , ik hou van je . Veel liefs je kleinkind Melissa
Je word nog zteeds gemist nog steeds heb ik het moeilijk met je heengaan , voor altijd in men hart . Veel liefs je Kleinkind?
Dag mijn lieve bompatje er gaat geen dag voor bij dat ik niet aan je denk ! Is het fijn daarboven met mijn papa jou zoon ? Denken jullie weleens aan mij kijken jullie wel eens naar mij? Ik mis jullie echt ik hou van jullie tot zondag bompa en papa dan kom ik nog een langs voor een bloemetje !
Bompa al 4 jaar ben je weg tijd vliegt maar vergeten zijn we jou nog niet .. ik wou dat je kon zien hoe ik het deed en doe en dat je je prachtige kleinkindjes kon zien mijn kindjes ik mis je & we houden van je ?? Je kleinkind Melissa
lieve bompa< we zijn nu ruim 2 jaar verder en de pijn is nog steeds niet minder ik mis je elke dag nog zo hard jij was mijn held in mijn leven jij hebt mij alles geleerd en was er altijd voor me en nu heb ik het vaak zo moeilijk en dan heb ik jou echt heel hard nodig dan huil ik om je want jij was diegene die naar me luisterde als het tegenzat ik hoop dat ik je snel weer zie en tot die tijd zit je in mijn hartje xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx anne