- Luc Janssens
- Christine Drees
- Hilda Drees
- Vera Baeten
Avis de décès
(1)- Source
-
Login réservé à la famille
Vous ne pouvez vous connecter ici que via l'administrateur, il s'agit d'un proche du défunt.
Si vous souhaitez devenir un (co) administrateur, contactez-nous via inmemoriam@lavenir.net. Visitez notre FAQ pour plus d'informations.
Si vous avez déjà un identifiant, cliquez ici pour vous connecter
Si vous souhaitez devenir un (co) administrateur, contactez-nous via inmemoriam@lavenir.net. Visitez notre FAQ pour plus d'informations.
Si vous avez déjà un identifiant, cliquez ici pour vous connecter
Leven is als sneeuwje kunt het niet bewarentroost is, dat jij er was,uren, maanden, jaren.Herman van Veen
Condoléances
Lieve buurman,
Je was er 1 van goud, een lieve man met veel humor. Je zal gemist worden!
Ik wens de hele familie heel veel warmte, liefde en kracht toe met dit verlies.
XCindyx
Lieve Thieu,
Ik kende je nog niet lang op de woongroep op Aquamarijn in Toermalien maar ik vond je een fantastische, lieve en zachte man.
We gaan je missen.
We beloven je dat we met heel het team goed gaan blijven zorgen voor je vrouwtje.
Het ga je goed x
Marieke
Tante Lena en familie heel veel sterkte
in deze moeilijke tijd.
Mijn oprechte deelneming.
De laatste Kosten van een generatie uit onze familie ofwel de laatste der Mohikanen heeft het strijdtoneel verlaten. Veel steun voor Tante Lena, kinderen en kleinkinderen.
Innige deelneming aan Lena, Johan en Aline.
Veel sterte
Met oprechte deelneming. Onze gedachten zijn bij jullie!
Dag Aline, ik koester zeker de fijne herinneringen als jouw papa en mama bij ons thuis op bezoek kwamen.
Sterkte voor jullie.
Het overlijden van nonk Thieu heeft mij verrast. Ik wist wel via zijn kleindochter Lize dat het hem de laatste tijd niet bijster goed ging, maar toch, als je al een aanval van corona hebt doorstaan, dan heb je een ijzersterk gestel op die ouderdom.
Veel sterkte gewenst aan tante Lena en de familie.