Rouwberichten
(2)- Bron
-
Familie login
Hier kan enkel ingelogd worden door de beheerder, dit is een naaste van de overledene. Wil u zelf (mede-)beheerder worden van deze pagina, contacteer ons via info@inmemoriam.be. Voor meer info verwijzen we u graag naar onze FAQ.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Rouwregister
Als ere-voorzitter en oudste lid van hell on wheels zullen wij de fijne momenten en herinneringen die we samen hebben gehad blijven koesteren.
Voor de familie wensen wij nog veel sterkte in deze moeilijke dagen.
Als ere-voorzitter en oudste lid van hell on wheels zullen wij de fijne momenten en herinneringen die we samen hebben gehad blijven koesteren.
Voor de familie wensen wij nog veel sterkte in deze moeilijke dagen.
EEn hele lieve man die heel fijn kon vertellen
poetsdienst ocmw Herk De Stad
Heel veel sterkte bij het verlies van uw geliefde echtgenoot, vader, grootvader, overgrootvader, in deze zwarte en moeilijke periode.
Bernard zal altijd in ons midden zijn op welk treffen ook
vanwege re-enactment groep het verzet
onze innige deelneming en veel sterkte voor de familie en vrienden
groet Ronny en Patricia
Mijn oprechte deelneming bij dit verlies
2011, we vierden ons 25 jarig bestaan bij onze club de Pattondrivers, maar ook het trouw bezoek van Bernard aan onze manifestatie. Bernard was vol vreugde toen we hem even naar voren riepen tijdens de prijs uitreiking. Bernard was een Hell On Wheel man maar ook de Pattondrivers lagen hem nauw aan het hart. Bernard bedankt hiervoor en voor de vele leuke verhalen.
Sterkte aan de familie bij dit afscheid.
Groeten,
Bernard was een naamgenoot van mij , ik heb hem leren kennen op de treffens die we bezochten in verband met onze hobby hij bij Hell On Weels ik bij de Patton Drivers en dan s'avonds naar zijn verhalen luisteren die hij echt had meegemaakt als vrijwilliger bij de Amerikanen om de Duitse soldaten te bewaken in het gevangenenkamp te Overijse . We zijn ook nog eens terplaatse geweest en hij kon nog goed zeggen waar alle barakken zich bevonden .
Ik zal hem blijven herinneren als een vriend en hem zeker niet vergeten .
Ik wens dan ook zijn famillie veel sterkte en mijn oprechte deelneming .
Vanlaer Bernard