- Ronny Geerts
- Jenny & Luc Mommerency - Brenard
Rouwberichten
(2)- Bron
-
Familie login
Hier kan enkel ingelogd worden door de beheerder, dit is een naaste van de overledene. Wil u zelf (mede-)beheerder worden van deze pagina, contacteer ons via info@inmemoriam.be. Voor meer info verwijzen we u graag naar onze FAQ.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Rouwregister
Liefste Joske ,
Toevallig kom ik op jou overlijdensaankondiging uit.
Ik ken jou al jaren ,je kwam thuis bij mijn ouders ,in en uit ,je was er altijd welkom,mijn broers ,zussen en ikzelf vonden het altijd fijn als je binnen kwam , wat mezelf steeds verbaasde was steeds jou opgewektheid en jou interesse naar anderen toe ,en vooral dat geheugen van jou .
Door de gang van het leven zag ik jou jaren niet .......en ongelooflijk op het ogenblik ik jou terug zag riep je heel luid Anneke en je drukte mij haast dood ,dit was het eerste waar ik aan dacht toen ik jou foto zag !
Je zorgzame ouders en familie ,wens ik het beste toe ,het zal een groot gemis zijn ,daar ben ik zeker van !
Liefste Joske,graag zal ik jou ook zo in gedachten houden,en de welgemeende hartelijkheid van je koesteren ,.
Gegroet vriendelijke man
Anneke ,dochter van André en Mia van Hoegee Leurs.
innige deelneming aan de familie van Chris Melis uit Canada
Hey Joske,
Blij dat ik heb je heb gekend, U vriend zoals je altijd zelf aangaf.
Ciao
Rust in vrede. Veel sterkte aan de familie.
Mijn oprechte deelneming en sterkte aan de familie vanwege Luc Banken
Rust zacht Jos.
Lieve Jos ,je was een ster,en je bent nu een ster ,en je leeft voort in onze harten ,en je blijft voor altijd in onze gedachten.Wij danken jou voor je oprechte liefde en vriendschap,en wij zijn blij dat je zoveel,voor de mensen heb betekend ,dat is het licht dat je achterlaat,een voorbeeld voor anderen,Lieve Jos jij mag nu ruste in vrede,jij hebt jou strijd gestreden. Tante Tonnie en ome Pierre
X X X X X X